Město Kladno
Kotva
Aktuality
Doplatek na školu v přírodě Šlovice
5.1.2018

Vážení rodiče,

doplatek na ŠVP Šlovice je do konce února - nicméně vzhledem k termínu jarních prázdnin prosíme o doplatek do pátku 23. 2. 2018.

 

Výsledky volby zástupců do školní rady
19.12.2017

Vážení rodiče,

 

na základě vaší volby si dovolujeme oznámit, že zástupci do školní rady byli zvoleni pan Jiří Kasner a paní Dagmar Šípková.

Kuchařka do školní kuchyně
7.12.2017

Nabízíme od 1. 2. 2018 pozici - kuchařka ve školní kuchyni na HPP. Vyučení v oboru a praxe výhodou. Předpokladem je trestní a morální bezúhonnost. Více informací u vedoucí školní jídelny na tel. čísle 722 407 042, email : jidelna7@seznam.cz.

Platba ve školní družině
8.9.2017

 

Vážení rodiče,

platba za školní družinu je možná od pondělí 11. 9. 2017 v sekretariátu školy.

 

Poplatek se vybírá za období:          

září – říjen 2017

300,- Kč          platí se 09/17

listopad – prosinec 2017   

300,- Kč          platí se 11/17

leden – březen 2018         

450,- Kč          platí se 01/18

duben – červen 2018       

450,- Kč          platí se 04/18

 

platit je možné i na delší období dle domluvy v sekretariátu

na platby za ŠD budete vždy včas upozorněni v notýsku

 

Vybírání poplatku:    

pondělí – pátek   

7, 00 – 15,00 hod.

 
 
V příštích dnech vaříme
Čtvrtek 18.01.2018
Polévka: 
Zeleninová s pohankou
Hl. jídlo1: 
Kuřecí játra na cibulce, jasmínová rýže, salát
Hl. jídlo 2: 
Fazolový guláš s drůbežím masem, pečivo, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Vepřová kýta na smetaně, gnocchi, ovoce
Pátek 19.01.2018
Polévka: 
Špenátová
Hl. jídlo1: 
Holandský řízek, br. kaše, salát
Hl. jídlo 2: 
Hovězí tokáň, halušky, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Džuveč se sýrem, okurka
Pondělí 22.01.2018
Polévka: 
Krupicová s vejci
Hl. jídlo1: 
Moravský vrabec, zelí, knedlík, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Milánské špagety se sýrem, jogurt
Hl. jídlo 3: 
Zeleninové řízečky, br. kaše, obloha
Úterý 23.01.2018
Polévka: 
Gulášová
Hl. jídlo1: 
Rybí filé na másle, štouchané brambory s pažitkou, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Hovězí na houbách, rýže, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Rizoto s vepřovým masem a sýrem, řepa
Středa 24.01.2018
Polévka: 
Zeleninová zahuštěná
Hl. jídlo1: 
Čočka na kyselo, vejce, okurka, dezert
Hl. jídlo 2: 
Kuřecí maso na čínský způsob, rýže, salát
Hl. jídlo 3: 
Hovězí na paprikách, těstoviny, moučník

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Kroužky


NÁPRAVNÉ KROUŽKY

název kroužku  zkr. vyučující žáci z .. den / čas učebna
Pedagogická intervence PI Buriánková Jiřina 1.stupeň Pondělí - 12,45 - 13,30 102
Pedagogická intervence PI Komancová Pavlína 1.stupeň Pondělí - 12,45 - 13,30 110
Pedagogická intervence PI Komancová Pavlína 1.stupeň Středa - 12,45 - 13,30 110
Pedagogická intervence PI Rulfová Lenka 3.A Středa - 12,45 - 13,30 110

 

VZDĚLÁVACÍ KROUŽKY

Čtenářský klub ČKP Kárová Marcela 8. ročník Pondělí - 14,00 - 15,30 303
Ruský jazyk RjZ Vítková Jana 7. ročník Úterý – 7,00 – 7,45 203
Německý jazyk NjZ Kottová Jitka 7. ročník Úterý – 7,00 - 7,45 206
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Mlynárová Martina 6. ročník Čtvrtek - 14.00 - 15.00 203,PC
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Reichlová Petra 7. ročník Úterý – 15,25 – 16,25 205
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Veselý Marek 8. ročník Pondělí - 14,00 - 15,00  210
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Kottová Jitka 9. ročník Pondělí - 14,00 – 15,00 206
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Chabrová Lenka 6. ročník Středa – 6,45 – 7,45 302
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Brabcová Petra 7. ročník Pondělí – 6,45 – 7,45 207
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Kárová Marcela 8. ročník Pondělí – 6,45 – 7,45 303
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Pískačová Šárka 9. ročník Pondělí – 6,45 – 7,45 208
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Jirkovská Vítězslava 4.ročník Úterý – 14,00 - 15,00 210
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Rosenkrancová Šárka 2.A Úterý – 14,35 - 15,35 4
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Ejemová Markéta 2.B Úterý – 14,00 - 15,00 10
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Tomeš Jiří 3. ročník Čtvrtek - 13.20 - 14.20 103
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Satýnková Irena 4. ročník Středa - 12,45 - 13,45 105
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Kubištová Marcela 4.A Úterý – 14,00 - 15,00 10
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Kubištová Marcela 4.A Pondělí - 11,45 - 12,45  9
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Buriánková Jiřina 5.A Čtvrtek - 13,15 - 14,15 106
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Rulfová Lenka 5.B Čtvrtek - 13,00 - 14,00 107
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Komancová Pavlína 5.C Čtvrtek - 14,00 - 15,00 110
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Ejemová Markéta 2.B Čtvrtek - 13,45 - 15,15 10
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Sokolová Radka 3.B Středa - 12,45 - 14,15 108
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Rulfová Lenka 4.A Pondělí - 13,00 – 14,30 108
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Kubištová Marcela 4.A Pondělí - 13,00 – 14,30 106
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Černá Tereza 4.C Pondělí - 13,00 – 14,30 Pavilon

 

s KULTURNÍM ZAMĚŘENÍM

Klub mladého diváka KMDZ Brabcová Petra 2. stupeň Dle programu MDK
Kytara 1. KyZ Žalmanová Lenka 4. – 9. r. Středa – 14,15 – 15,00 203
Kytara 2. KyZ Žalmanová Lenka 4. – 9. r. Úterý – 15,30 – 16,15 203
Výtvarný kroužek VvZ Konfrštová Michaela 1. - 2. r. Středa – 15,15 – 16,45 Pav. VV
Výtvarný kroužek VvZ Konfrštová Michaela 2. - 4. r. Čtvrtek – 15,15 – 16,45 Pav. VV
Keramický kroužek KerZ

Kletečková Renata 

Šestáková  Kateřina

2. - 5. r. Pondělí  - 15,15 - 16,45 Ker.dílna
Hudební kroužek HVZ Tomeš Jiří 3. - 9. r. Čtvrtek - 14,35 - 15,35 103
Školní časopis ŠČZ Brabcová Petra 2. stupeň Čtvrtek - 7,00 - 7,45 PC
Výtvarný kroužek - animace VvZ Žalmanová Lenka 6. – 9. r. Pondělí – 14,00 – 16,15 Pav. Vv

 

se SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM

Plavání PlaZ

Rulfová Lenka 

Bolinová Radana

 Padevět Michal

1.stupeň Úterý - 13,30 - 15,15 Bazén 4.ZŠ
Florbal FZ Padevět Michal 3. - 5. r. Pondělí - 13,45 - 14,45 Tělocvična
Florbal FZ Vyčítalová Věra 2.stupeň Středa – 13.30 – 15,00 Tělocvična