Město Kladno
Kotva
Aktuality
Informace o volbě zástupců do školní rady ZŠ
1.11.2017

Vážení rodiče, vzhledem k  tomu,  že  k  31. 12. 2017 končí funkční období zástupců ve školní radě,  vyhlašujeme v souladu s volebním řádem volby zástupců do školské rady pro funkční období od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2020.

Více informací v sekci Úvod.

Platba ve školní družině
8.9.2017

 

Vážení rodiče,

platba za školní družinu je možná od pondělí 11. 9. 2017 v sekretariátu školy.

 

Poplatek se vybírá za období:          

září – říjen 2017

300,- Kč          platí se 09/17

listopad – prosinec 2017   

300,- Kč          platí se 11/17

leden – březen 2018         

450,- Kč          platí se 01/18

duben – červen 2018       

450,- Kč          platí se 04/18

 

platit je možné i na delší období dle domluvy v sekretariátu

na platby za ŠD budete vždy včas upozorněni v notýsku

 

Vybírání poplatku:    

pondělí – pátek   

7, 00 – 15,00 hod.

 
 
V příštích dnech vaříme
Pondělí 20.11.2017
Polévka: 
Zeleninová s cizrnou
Hl. jídlo1: 
Kuřecí maso na kari, rýže, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Zeleninové řízečky, br. kaše, obloha
Hl. jídlo 3: 
Vepřový guláš, těstoviny, ovoce
Úterý 21.11.2017
Polévka: 
Hrachová s krutony
Hl. jídlo1: 
Špenát, brambory, vejce, dezert
Hl. jídlo 2: 
Hovězí maso, rajská omáčka, knedlík, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Flíčky se zelím a uzeným, ovoce
Středa 22.11.2017
Polévka: 
Kedlubnová s bramborami
Hl. jídlo1: 
Krůtí plátek na houbách, rýže, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Smažené filé, br. kaše, obloha
Hl. jídlo 3: 
Čočka na kyselo, vejce, okurka
Čtvrtek 23.11.2017
Polévka: 
Slepičí se strouháním
Hl. jídlo1: 
Palačinky s marmeládou a karamelovým toppingem, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Boloňské špagety se sýrem, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Hovězí v hořčičné omáčce, rýže, salát
Pátek 24.11.2017
Polévka: 
Gulášová
Hl. jídlo1: 
Bulgurové rizoto se zeleninou a sýrem, okurka
Hl. jídlo 2: 
Hovězí maso s játrovou omáčkou, knedlík, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Sekaná pečeně, brambory, salát

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Kroužky


NÁPRAVNÉ KROUŽKY

název kroužku  zkr. vyučující žáci z .. den / čas učebna
Pedagogická intervence PI Buriánková Jiřina 1.stupeň Pondělí - 12,45 - 13,30 102
Pedagogická intervence PI Komancová Pavlína 1.stupeň Pondělí - 12,45 - 13,30 110
Pedagogická intervence PI Komancová Pavlína 1.stupeň Středa - 12,45 - 13,30 110
Pedagogická intervence PI Rulfová Lenka 3.A Středa - 12,45 - 13,30 110

 

VZDĚLÁVACÍ KROUŽKY

Čtenářský klub ČKP Kárová Marcela 8. ročník Pondělí - 14,00 - 15,30 303
Ruský jazyk RjZ Vítková Jana 7. ročník Úterý – 7,00 – 7,45 203
Německý jazyk NjZ Kottová Jitka 7. ročník Úterý – 7,00 - 7,45 206
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Mlynárová Martina 6. ročník Čtvrtek - 14.00 - 15.00 203,PC
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Reichlová Petra 7. ročník Úterý – 15,25 – 16,25 205
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Veselý Marek 8. ročník Pondělí - 14,00 - 15,00  210
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Kottová Jitka 9. ročník Pondělí - 14,00 – 15,00 206
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Chabrová Lenka 6. ročník Středa – 6,45 – 7,45 302
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Brabcová Petra 7. ročník Pondělí – 6,45 – 7,45 207
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Kárová Marcela 8. ročník Pondělí – 6,45 – 7,45 303
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Pískačová Šárka 9. ročník Pondělí – 6,45 – 7,45 208
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Jirkovská Vítězslava 4.ročník Úterý – 14,00 - 15,00 210
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Rosenkrancová Šárka 2.A Úterý – 14,35 - 15,35 4
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Ejemová Markéta 2.B Úterý – 14,00 - 15,00 10
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Tomeš Jiří 3. ročník Čtvrtek - 13.20 - 14.20 103
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Satýnková Irena 4. ročník Středa - 12,45 - 13,45 105
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Kubištová Marcela 4.A Úterý – 14,00 - 15,00 10
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Kubištová Marcela 4.A Pondělí - 11,45 - 12,45  9
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Buriánková Jiřina 5.A Čtvrtek - 13,15 - 14,15 106
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Rulfová Lenka 5.B Čtvrtek - 13,00 - 14,00 107
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Komancová Pavlína 5.C Čtvrtek - 14,00 - 15,00 110
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Ejemová Markéta 2.B Čtvrtek - 13,45 - 15,15 10
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Sokolová Radka 3.B Středa - 12,45 - 14,15 108
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Rulfová Lenka 4.A Pondělí - 13,00 – 14,30 108
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Kubištová Marcela 4.A Pondělí - 13,00 – 14,30 106
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Černá Tereza 4.C Pondělí - 13,00 – 14,30 Pavilon

 

s KULTURNÍM ZAMĚŘENÍM

Klub mladého diváka KMDZ Brabcová Petra 2. stupeň Dle programu MDK
Kytara 1. KyZ Žalmanová Lenka 4. – 9. r. Středa – 14,15 – 15,00 203
Kytara 2. KyZ Žalmanová Lenka 4. – 9. r. Úterý – 15,30 – 16,15 203
Výtvarný kroužek VvZ Konfrštová Michaela 1. - 2. r. Středa – 15,15 – 16,45 Pav. VV
Výtvarný kroužek VvZ Konfrštová Michaela 2. - 4. r. Čtvrtek – 15,15 – 16,45 Pav. VV
Keramický kroužek KerZ

Kletečková Renata 

Šestáková  Kateřina

2. - 5. r. Pondělí  - 15,15 - 16,45 Ker.dílna
Hudební kroužek HVZ Tomeš Jiří 3. - 9. r. Čtvrtek - 14,35 - 15,35 103
Školní časopis ŠČZ Brabcová Petra 2. stupeň Čtvrtek - 7,00 - 7,45 PC
Výtvarný kroužek - animace VvZ Žalmanová Lenka 6. – 9. r. Pondělí – 14,00 – 16,15 Pav. Vv

 

se SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM

Plavání PlaZ

Rulfová Lenka 

Bolinová Radana

 Padevět Michal

1.stupeň Úterý - 13,30 - 15,15 Bazén 4.ZŠ
Florbal FZ Padevět Michal 3. - 5. r. Pondělí - 13,45 - 14,45 Tělocvična
Florbal FZ Vyčítalová Věra 2.stupeň Středa – 13.30 – 15,00 Tělocvična